Bezpieczeństwo w Internecie i gry online

0 Comments

Istnieje kilka ważnych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w Internecie podczas grania w gry online. Więcej informacji na temat zagrożeń związanych z zachowaniem w grach online oraz ocen ESRB dotyczących gier online można znaleźć w naszym artykule na temat bezpieczeństwa w Internecie i gier online. W tym artykule wyjaśniono również znaczenie deskryptorów treści i ocen ESRB w grach online. Oto niektóre z najlepszych gier online:

Porady dotyczące bezpieczeństwa w Internecie podczas grania w gry online
Porady dotyczące bezpieczeństwa w Internecie dotyczące grania w gry online powinny zawsze obejmować zachowanie ostrożności podczas odwiedzania witryn internetowych. Nawet jeśli grasz w darmowe gry, nadal istnieje ryzyko pobrania złośliwego oprogramowania. Czat w grze może również zawierać linki od innych użytkowników. Chociaż większość ludzi po prostu chce się dobrze bawić, niektórzy mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Jeśli otworzysz którykolwiek z tych linków, możesz włamać się na swoje konto, pobrać złośliwe oprogramowanie lub sprzedać swoje dane uwierzytelniające. https://alebib.pl/vulkan-vegas-opinie/

Na koniec zawsze pamiętaj o aktualizacji oprogramowania. Są hakerzy, którzy wykorzystują znane publicznie luki w oprogramowaniu i urządzeniach do kradzieży danych osobowych. Aby nie stać się ofiarą, aktualizuj i zabezpieczaj swoje gry. Powinieneś również upewnić się, że używasz silnych haseł do ochrony swojego konta w grze. Nie ufaj stronom internetowym, które wysyłają „ostrzeżenia o wirusach” na Twój telefon. Zawsze używaj programu antywirusowego przed zalogowaniem się. Nigdy nie należy pozwalać nikomu na kradzież tożsamości online.

Zachowaj ryzyko związane z graniem w gry online
Dynamikę społeczną w grach wieloosobowych online kształtują zachowania destrukcyjne, co jest również problematyczne w przestrzeniach offline. Zachowanie destrukcyjne może wpływać na osobowość, bezpieczeństwo i stan emocjonalny gracza, a nawet może być szkodliwe dla jego przyszłych możliwości zatrudnienia. Ponadto obecność problematycznych graczy może maskować negatywne zachowania, ponieważ istniejące normy społeczności często mogą je ukrywać. Niemniej jednak istnieją sposoby, aby chronić swoje dzieci przed negatywnymi skutkami destrukcyjnego zachowania.

Zachowania destrukcyjne, takie jak trollowanie, sabotaż, oszustwa i inne formy niewłaściwego postępowania, mogą być interpretowane jako nadużycia. Jednak takie zachowania często wynikają z niezrozumienia reguł gry lub sztywności społeczności. Działania te mogą zrujnować społeczne fundamenty społeczności graczy, zakłócając jej równowagę i tworząc środowisko, w którym gracze angażują się w obraźliwe zachowania. Osoby postronne mogą stać się współwinnymi szkodliwych zachowań, co prowadzi do błędnego koła eskalacji.

Oceny ESRB i deskryptory treści dla gier online
ESRB zapewnia oceny i deskryptory treści gier wideo online. Istnieją dwie różne metody przypisywania ocen ESRB, w zależności od rodzaju gry. W przypadku gier, które są dystrybuowane fizycznie, ESRB wykorzystuje kwestionariusz w celu określenia treści i kontekstu gry. Może również określić, jak gra będzie prawdopodobnie oceniana na podstawie interakcji użytkownika i systemów nagród. ESRB tworzy również wideo, aby pokazać użytkownikom, w jaki sposób gra się w grę i na czym ona polega. Ocenom towarzyszy szczegółowy opis gry, jej elementów interaktywnych oraz dostępnych platform.

Oceny ESRB są uzupełniane deskryptorami treści znanymi jako PEGI, które można znaleźć na odwrocie opakowania niektórych gier. Deskryptory treści to symbole, które oznaczają różne poziomy treści w oparciu o ocenę. Na przykład gra z oceną „12+” może zawierać deskryptor wskazujący „Zły język”. Oceny PEGI wskazują również, czy gra zawiera wszechobecne treści seksualne. Jednak oceny ESRB i PEGI nie są identyczne we wszystkich regionach, a niektóre gry mogą mieć kilka poziomów treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *